Malovaná zrcadla

Ručně malovaná zrcadla s rámem a nebo bez rámu. Možnosti jsou různé a záleží jen na Vaší představě, jak máte interiér koncipovaný. Prohlédněte si ukázku mých prvních malovaných zrcadel. Zadejte téma a nechte si vytvořit originální zrcadlo, které bude odrážet takovou realitu, kterou si přejete.

 

Atypické rámy se zrcadlem

Jak sám název napovídá, jedná se o tvarově atypická zrcadla a samotné dřevěné rámy. Dost obdelníkovým a čtvercovým nebo kruhovým zrcadlům? Tak razantně snad ne :-) Zrcadla působí odlehčeně a velmi zajímavě při zavěšení na bílé stěně, tak i tmavých tapetách. Zaměřte se na vystupující zrcadlo z dřevěného rámu, které může skvěle doplnit Váš interiér.

 

Zrcadla klasik

Popravdě klasického je na zrcadlech pouze to, že mají po celém obvodu zrcadla dřevěný rám. Rám je ovšem ve většině případu atypický a ne vždy souměrný. Každá strana zrcadla může odkrývat jiný příběh a jinou hru barev a stínů. Odlišit se není těžké, ale zachovat souměrnost! To je výzvou, které jsem podlehla (prohlédněte zrcadlo Gotiku, Decent, Sambu).

 

Mé umění je ve většině případů na objednávku. Inspirujte se a oslovte mne s tématem, které je vám blízké. Ano, tato práce na zakázku je drahá ale i velmi cenná. Každý kus je originál, na světě není duplikátu. Vlastní realizace a nápady z mého ateliéru pro Vás a celý svět.