Zhotovit svíčku podle předlohy není úplně snadné, jak by se na první pohled zdálo. Přesto může být modelem svíčky prakticky cokoliv. Realizace svíček je NOVINKOU pro letošní rok 2016. Parafinový rok 2016 plný nových tvarů barev a vůní. Technologii si zatím nechám pro sebe, ale věřte, že od sériové výroby klasických svíček je to hodně vzdálené. Záměrem bylo předat radost z krásných tvarů uměleckých předmětů dál, než jen za stěny výstavních galerií. Pro cenovou dostupnost se tak rodí umění pro všechny.

Možnosti a témata se mi rodí v hlavě stále nové. Sovy, andělé, motýli, mořské plody, koníci nejen mořští! Zamilované postavy v obětí nebo srdcové ornamenty s lístečky a ptáčky pro výročí zamilovaných, k narozeninám, ke svátku, z radosti . Témata se na mě hrnou ze všech stran a já se těším, až se dostanou i za Vámi. Navrhněte vlastní téma, napište mi na mail svůj nápad. Ráda budu konzultovat a případně mohu udělat svíčky na přání.

Máte-li firmu a přejete si vyrobit speciální sérii originálních svíček jako dárkové zboží pro Vaše klienty, mohu nabídnout od jedné svíčky maximálně 50 – 60 ks. Výroba je kusová a doba zhotovení závisí na složitosti a váze výsledné svíčky. O svíčkách je dobré vědět několik kritérií. Jsou hořlavé, svítí, umí hezky vonět, hřejí a v mém podání i vypadají originálně.

Zde se můžete vtipně naladit u pokynů o bezpečnosti svíček:

Bezpečnostní upozornění:

  • svíčky nechte hořet pouze za vaší přítomnosti (bez vás to není ono)
  • braňte průvanu ke svíčce (průvan vám sní plamen a co potom)
  • máte-li pohromadě více svíček, dejte je vedle sebe s mezerami (dáte-li je k sobě však hodně blízko, vznikne úžasná horká kaluž)
  • pokud svíčka kouří, zkraťte knot (případně využijte při signálu SOS)
  • svíčky na přímém slunci mohou tát (v mrazech je to bez újmy)
  • svíčky umisťujte svisle na nehořlavý podstavec (vzhůru nohama hoří jen snad netopýrova hlava)

 

Šašek

 

Hruška

Kůň

sovička